Katica Janeva fotografohet brenda Shutkës (FOTO)

Katica Janeva sot është fotografuar në oborin e burgut të Shutkës.

Prokurorja Speciale Katica Janeva është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë, për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore. Këtë e bëri të ditur drejtori i burgut Esad Rahiq, në intervistën javore në radion “Evropa e lire”.

Sipas tij, Janeva është vendosur në qe.li vetëm me një femër tjetër, pavarësisht se në repartin femëror të Shutkës në një q.eli janë vendosur deri me 6 persona.

Foto:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu