Liverpool dështon të shënojë fitoren e dytë radhazi, humb nga Burnley

Lojtarët e Liverpoolit e kanë pasur të pamundur të vazhdojnë me ritmin e njëjtë sikur në ndeshjen me Arsenalin.

Ata sot janë ndalur nga Burnley, me rezultat 2-0.

Kjo është vetëm ndeshja e dytë në sezonin e ri të Premier League, teksa Liverpool ka një fitore dhe një humbjen.

Burnley në anën tjetër ka statistikë të njëjtë, një fitore dhe një humbje.

Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Vokes në minutën e ‘2-të dhe Gray në minutën e ’37.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu