Real Madrid nuk ka para për ta transferuar Paul Pogban

Ramon Calderon ka thënë se Real Madrid nuk ka para për ta transferuar Paul Pogban
Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon ka thënë se Zinedine Zidane e ka dashur Paul Pogban, por ata nuk kanë para për ta transferuar atë.

Ai tha poashtu se dëshira e lojtarit është Unitedi e jo Real Madridi.

“Duket se Pogba do të transferohet në Manchster United. Real Madrid dhe Zidane e dëshironin Pogban, por ata nuk kanë para dhe lojtari preferon Unitedin para Madridit”, tha Calderon për mediat spanjolle.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu