Schumacher nuk mund të ecë më

Lajme të këqija nga shëndeti i legjendës së Formula 1, Michael Schumacher.

Avokati personal i tij, Fekix Damm, ka treguar se gjendja e Schumacher nuk është aspak e mirë.

Ai ka thënë që Schumi nuk do të mund të ecë më dhe se lëvizjet mund t’i bëj vetëm me ndihmën e fizioterapistëve.

Një lajm ky shokues për botën e sportit, me adhuruesit e Formula 1 që ende shpresojnë që do ta shohin idhullin e tyre në gjendjen e mëparshme.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu