“Shtrëngim duarsh” ndërmjet Ahmetit dhe Xhaferit në Sellcë (VIDEO)

Në Sellcë të Tetovës u mbajt manifestimi tradicional “Pranvera e Dinjitetit” për nder të të rënëve në luftën e vitit 2001 në Malësinë e Tetovës.

Në këtë ngjarje të pranishëm ishin funksionarë të BDI-së, përfshirë edhe liderin e partisë Ali Ahmeti dhe pjesëtarë të grupit të të pakënaqurve të BDI-së.

Pas një kohe të gjatë, pati shtrëngim duarsh edhe mes Ali Ahmetit dhe Musa Xhaferit.

Të pranishëm ishin edhe Izet Mexhiti, Hazbi Lika dhe Sadullah Duraku.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu