Ballina Etiketimet Humb

Etiketim: humb

Nataliteti dhe mortaliteti në rajon: Serbia çdo vit po “humb” një...

Për shkak të shtimit negativ natyror, Serbia dhe Kroacia çdo vit humbasin numër të madh të banorëve, mesatarisht sa një qytet të vogël. Kosova...

Analistët: Gruevski po humb edhe aleatët serb (VIDEO)

Institucionet shtetërore duhet të shqyrtojnë me seriozitet deklaratën e shefit të diplomacisë serbe Ivica Daçiç i cili tha se Serbia ka gabuar që ka...

Petkovski: BDI do të humbte shumë nëse hyn në qeveri me...

Tito Petkovski, kryetar i Kuvendit në periudhën ‘96-’98 thotë se në rast se BDI pranon të formojë qeveri me VMRO-DPMNE-në, atëherë do t’i ekspozohej...

Lajmet e fundit