Ballina Etiketimet Info shqip

Etiketim: info shqip

Emocionuese, Tifozët e Kosovës pushtojnë stadiumin me brohoritje “Shqipëri Etnike” (VIDEO)

Megjithëse në stadiumin “Loro Boriçi” ndeshja Kosovë-Kroaci do të luhet pa simbole kuqezi, tifozët e kanë kompensuar këtë me thirrjet e tyre. Pak pas mbushjes...

Kosova, “sfidë” Shqipërisë. Bunjaku ironizon De Biasin

Zyrtarizimi i ndarjes në dy shtete të kombit shqiptar, në atë të Shqipërisë dhe të Kosovës, dalëngadalë po fut në rrjedhën e një normaliteti...

Si të mos lejoni që “t’ju fusin hundët” në telefonin tuaj?

Celularët e sotëm janë superkompjuterë të mbushur me një sasi të madhe informacioni të vlefshëm mbi juve, që hacker-ët dhe kriminelët duan që ta...

Kush është politikani shqiptar që pagoi prostitutën 3000 euro për një...

Prostitucioni është rikthyer në vëmendjen e shqiptarëve pas zërave për legalizimin e tij. Aktualisht, ai treg funksionon shumë mirë duke prodhuar gjithashtu edhe të...

Incident mes dy grupeve në Tetovë, një i lënduar rëndë (Foto)

Një incident i dhunshëm mbrëmë ka ndodhur në qendër të Tetovës. Bëhet fjalë për rrahje të dhunshme midis dy grupeve të të rinjve. Siç...

Vritet në Siri lideri i Al-Qaeda-s

Një udhëheqës i lartë i një grupi militant siranë që u nda këtë vit nga al-Qaeda, thuhet se është vrarë në një sulm ajror...

Andreja Katiq, ministre e mbrojtjes së Sllovenisë arrinë sot në Maqedoni

Andreja Katiq, ministre e mbrojtjes e Sllovenisë do të mbërrijë sot në Maqedoni, në një vizitë zyrtare. Ajo do të pritet me ceremoni solemne...

Studim/ Femrat e bukura ndikojnë keq në shëndetin e meshkujve

Universiteti i Valencias, ka zhvilluar një studim ku rezulton që një femër tërheqëse në vetëm 5 minuta një mashkulli mund t’i rrisë nivelet e kortizolit,...

Bashkohet me të atin foshnja që u shpëtua nga rrënojat

Babai i vajzës së vogël, që u nxor e gjallë nga rrënojat në Siri, rrëfeu si vajza e tij më e madhe u vra...

Ja çfarë tregon kjo linjë në shuplakë për fatin tuaj në...

Nëse ju intereson se çfarë jetë romantike do të keni, shikoni a keni rrethin e Venerës. Mësoni çka do të thotë kjo linjë në shuplakë dhe...

Lajmet e fundit