Ballina Etiketimet Kanceri

Etiketim: kanceri

Si të dallohen simptomat e hershme të kancerit dhe si të...

Me 8.2 milionë viktima çdo vit, kanceri konsiderohet si sëmundja e shekullit 21, por nëse kapet në faza të hershme ka shpresë për shpëtim. Shumë...

Kjo është historia e dhimbshme e nënës së Robertit në luftë...

I ftuar në Prive Reality, Robert Berisha krahas sensit të madh të humorit me të cilin e përcolli gjithë mbrëmjes, që prej hyrjes deri...

Këto simptoma të kancerit të vezoreve nuk duhet t’i injoroni kurrsesi

Sipas Shoqatës Amerikane të Kancerit, më shumë se 22 mijë femra janë prekur nga kanceri këtë vit dhe më shumë se 14 mijë kanë...

Lajmet e fundit