Kjo është historia e dhimbshme e nënës së Robertit në luftë me kancerin

I ftuar në Prive Reality, Robert Berisha krahas sensit të madh të humorit me të cilin e përcolli gjithë mbrëmjes, që prej hyrjes deri e pothuajse deri tek mbarimi, po ashtu ai pati edhe anën emocionale. Në pjesën e letrave, këngëtari i ‘MIA’ dhe ‘Qysh pe lojna’ lexoi një letër nga nëna e tij.

Mes te jerash, në këtë pjesë u kuptua edhe beteja e vështirë e nënës së Robertit me kancerin, të cilën e përmendi vetë Berisha në këtë pjesë të gjithë pjestarët e tjerë në emision filluan të lotojnë. Në videon më poshtë nga minuti 11:45 mund të ndiqni rrëfimin prekës të Robertit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu