Ballina Etiketimet Mire

Etiketim: mire

Sela në gjendje të mirë shëndetësore, në spital kanë mbetur vetëm...

Gjendja shëndetësore e kryetarit të LR-PDSH-së Ziadin Sela është stabile. Ai vazhdon të kurohet në repartin e neurokirurgjisë në klinikën e Tetovës. Drejtuesi i...

Kongresi amerikano-hebre uron fitoren e Gruevskit: Presim bashkëpunim të mirë

Kongresi amerikan i Hebrejve pret që të vazhdojnë bashkëpunim me Gruevskin dhe partinë e tij pas fitores dhe të kenë raporte të mira Maqedonia...

Menduh Thaçi , Ti je më shum i mirë sesa i...

Qenam Aliu Menduh Thaçi , Ti je më shum i mirë sesa i keq , gjithsecili nga ne jemi me të metat tona ! Miq...

Ky është shteti më i mirë në Tokë

Suedia është zgjedhur zyrtarisht “vendi më i mirë” në botë, ka gjetur një studim. Suedia ka dalë e para në një anketë që kishte për...

Lajmet e fundit