Thaçi: Ta kalojmë Ramazanin me tolerancë

Tolerancë dhe mirëkuptim, u ka dëshiruar besimtarëve myslimanë lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi gjatë muajit të shenjtë, Ramazanit.

“Në vigjilje të muajit të shenjtë të Ramazanit, uroj që këtë muaj ta kalojmë duke transmetuar mesazhe tolerance e mirëkuptimi. Ju dëshiroj agjërim të lehtë dhe lutje të pranuara gjatë këtij muaji të bekuar”, ka shkruar kryetari Thaçi, përcjell TV21.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu