VMRO: Zaev shpëtoi Mijalkovin nga rasti ‘Perandoria’

Zaev shpëtoi Mijalkovin për rastin “Perandoria” të PSP, në mënyrë që deputetët të mund të votojnë për ndryshimin e emrit, sipas VMRO.

“Zaev po sakrifikon të tijën për pushtet. Gjysma e partisë së tij është në karantinë dhe ai po kërkon zgjedhje. Shumë prej tyre janë infektuar rishtas për shkak të dëshirës për zgjedhje të shpejta.

“Secila familje e ngarkuar me 1.500 euro dhe një vrimë buxheti prej mbi një miliardë euro po jeton me xhepa bosh të sjellë nga LSDM-ja,” sipas VMRO-DPMNE-së, këto janë faktet e ditës.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu