Zekiri: 0 deputet nga diaspora. VMRO tash më ka minus 3 deputet

Zgjedhjet parlamentare në diasporë si duket nuk kane qene te sukseshme per asnje parti politike.

Asnjera prej partive politike nuk ka aritur te fitoj se paku 6.500 vota. Kjo dmth se as VMRO, as BDI dhe as LSDM nuk kane fituar asnje deputet.

Kete nepermjet nje postimi ne facebook e ka bere te ditur Muhamed Zekiri duke shkruar:

0 depuet nga diaspora! Dmth VMRO tani me ka minus tre deputet!


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu