Zyrtare: Apple lanson iPhone 7

Në rrjetin social Twitter ka rrjedhur fotoja zyrtare e telefonit të Apple. Madje, në cicërimën e postuar në rrjetin social thuhet se iPhone i ri është në dispozicion për para-porosi.

Telefoni është rezistent ndaj ujit. Ka kamera të reja. Ka dëgjuese stereo. Dhe është në dispozicion për para-porosi, dhe do të jetë në dyqane më 16 shtator.

Tashmë dihet se Apple është kompani që nuk zbulon shumë detaje për pajisjet e veta.

Por kjo është hera e parë që iPhone 7 e ka bërë zbulimin e telefonit të saj të ri në këtë formë./telegrafi

11

12

13

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu