Me këngë shqipe dhe plis në kokë, për kohë rekord shqiptari nokauton maqedonasin në ring (VIDEO)

Me plis në kokë, me muzikë shqipe në sfond, kikboksieri shqiptar Sazan Kimbo është futur në ring për të mbyllur ndeshjen që në raundin e parë duke mboshtur me nokaut maqedonasin Aleksandar Dimovski, shkruan InfoShqip.

Kimbo ka shfaqur shkathtësi dhe shpejtësi të madhe në pak sekonda të ndeshjes, aq edhe sa ka zgjatur, duke e mbyllur me një rezultat jashtëzaonisht triumfues.

Kjo është një fitore tjetër e radhes kikboksierit Sazan Kimbo në ring./InfoShqip.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here