Momenti kur aeroplanët ushtarakë zviceranë rrethojnë aeroplanin rus (VIDEO)

Dy aeroplanë luftarakë zviceranë kanë shoqëruar për gjatë githë territorit të tyre një aeroplan qeveritar rus në të cilin ndodheshin disa dhjetra gazetarë rus dhe një delegacion qeveritar duke shkaktuar momente paniku.

Video është postuar nga një prej gazetarëve që ndodheshin në bord.

I cili më pas u shpreh se aeroplanët luftarakë u afruan aq shumë sa dukeshin vetullat e ngrysuara të pilotëve.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu