NBA, plas grushti mes amerikanit dhe serbit

Në kampionatin amerikan të basketbollit është shënuar një sherr me grushta në ndeshjen Orlando Magic-Minnesotta Timberwolves.

Në periodën e dytë, Afflalo dhe Bjelica u përjashtuan pas një sherri që nisi për një top në tabelë e përfundoi me grushtin e amerikanit në kokën e serbit.

“Doja të mbrohesha dhe falë Zotit nuk ndodhi gjë. Doja ta qetësoja sepse po të isha edhe unë agresiv, nuk e di se çfarë do të ndodhte”, tha Bjelica.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu