Salah ka një përgjigje për Realin e Madridit

Real Madridi i është vënë në kërkim të yllit egjiptian, Mohamed Salah.

Klubi Merengues e dëshiron në ekip që në merkaton e kësaj vere, ku do të ishte një blerje perfekte.

Megjithatë, ai nuk e ka mendjen tek merkatoja, por ka si synim për të arritur edhe më shumë në Liverpoolin.

“Jam shumë i lumtur këtu, çdo gjë është mirë deri tani, Unë kam ambicie për të ardhmen me Liverpoolin. Kemi pasur një sezon të mirë, jemi në finalen e Champions Leagues dhe të gjithë jemi fokusuar aty”, përfundoi Salah.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here