Shpallet ‘Lojtari i Javës’ në Champions League

Sadio Mane është shpallur ‘Lojtari i Javës’ në Champions League

Liverpooli eliminoi Cityn me rezultat të përgjithshëm 5:1, derisa në ndeshjen e dytë paraqitje të mirë tregoi Sadio Mane, shkruan Periskopi.

Në garë për ta fituar këtë çmim ishin edhe Mandzukic, Robben dhe Dzeko.

Ndryshe, Liverpool në gjysmëfinale të Champions League do të takohet me Romën. /Periskopi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here