Ballina Etiketimet Vmro

Etiketim: vmro

Dimovski: Nëse VMRO del në rrugë, gjendja mund të dalë jashtë...

Fushata e Zoran Zaevit ishte se si të vozitet makinë në dy anë, njërën anë shqiptarët i thërret në dygjuhësi dhe kantonizim në anën...

Gruevski: VMRO-DPMNE nuk merr pjesë në rivotim

“Përpara pak kohës Komiteti Ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së ka sjellë vendim në të cilin thuhet se KSHZ ka sjellë vendime të paligjshme me qëllim që...

Brohoritjet e protestuesve të VMRO-së: Bejli hiq dorë, Trump të duam

Mbështetësit e VMRO në protestë: Bejli hiq dorë, Trump të duam Duke u nisur nga ndodhitë e fundit në KSHZ, takimi i ambasadorit amerikan Bejli...

Tensione sonte në Shkup, përkrahës të VMRO-DPMNE grumbullohen para KSHZ (VIDEO)

Përkrahës të VMRO-DPMNE janë tubuar para Komisionit Shtetëror Zgjedhor me thirrjet për të mos u falsifikuar rezultati i zgjedhjeve, informon INA. Qindra prej tyre i...

‘Heronj që e rrëzuan regjimin DPMNE-BDI, janë votuesit e Lëvizjes BESA!’

Në një prononcim për gazetën ‘Lajm’ shkrimtari Kim Mehmeti thotë se “duhet të jesh mbi mesataren naiv politik që të mos e kesh kuptuar...

Shihni se si anëtari i BDI-së në KSHZ e mbron VMRO-në...

Ndërpritet seanca e KSHZ-së për shkak se Subhi Jakupi anëtarë i BDI-së në KSHZ ka kundërshtuar ashpër kërkesë për hapjen e kutisë së votimit...

“VMRO-DPMNE para një sfide serioze”

VMRO-DPMNE ndodhet para një sfide serioze se në çfarë mënyre dhe me kë ta formojë qeverinë e re, pohojnë ish kryetarët e kuvendit të...

Njerëz të uniformuar tek VMRO-DPMNE, kush janë këta, grupe paramilitarësh apo...

Në disa raste gjatë fushatës së VMRO-DPMNE janë shfaqur persona të uniformuar me uniforma të veçanta, të cilët janë alarmuar nga qytetarë në rrjetet...

Aktivistë të VMRO-së me armë para LSDM-së

Mbrëmë rreth orës 23 e 30 min në Gostivar në rrugën Sretko Krsteski nga ana e zyrtarit policor i cili ka qenë në punë...

Nesimi: Më mirë votat e përçara, se sa të bashkuara për...

Analisti dhe njohësi i proceseve zgjedhore, Robert Nesimi, ju ka dhënë përgjigjen më goditëse deri tani të gjitha akuzave të BDI-së ndaj opozitës për...

Lajmet e fundit