UEFA me dorë të hekurt kundër Reali, vjen dënimi i rëndë

Të gjithë e krijuan një hije dyshim se kjo do të ndshte dhe tani ka ndodhur.

Ramos do të duhet të pushojë dhe në ndeshjen e parë të gjysmëfinaleve. Kjo për shkak se ai pavarësisht se ishte i pezulluar dhe nuk bënte pjesë me ekipin, zbriti poshtë në tynel dhe ishte pjesë e debatit me Allegrin.

Do të duhet të presim shortin nesër për të kuptuar se sa do të shkojë vuajtja e Realit. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here